Понеділок
22.10.2018
04:06
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Собаки і коти )

Вакцинація службових собак
Вакцинація службових собак проти чуми і сказу проводиться в благополучних розплідниках, відповідно до плану ветеринарно-санітарних заходів, а в загрозливих і неблагополучних -на розсуд ветеринарних фахівців розплідника або установ і організацій державної ветеринарної мережі, з якими укладений договір.

Вакцинації підлягають тільки клінічно здорові собаки. Цуценята прищеплюються в 2-3 місяці.
З метою попередження можливих ускладнень, які викликає введення вакцини, проводиться пробна вакцинація 2-3 собак, при відсутності ускладнень вакцинують все поголів'я.

В неблагополучних розплідниках службових собак, які підозрюються в зараженні, перед вакцинацією протягом декількох днів піддають термометрії. Після проведення вакцинації собаки на 2-3 дні звільняються від активного використання і тренування.
При виникненні ускладнень після вакцинації застосування цієї серії вакцини припиняють. Якщо ускладнення виникло через деякий час, про це необхідно повідомити ветеринарного спеціаліста. Собакам, які захворіли, надають лікарняну допомогу. Собаки, які без причин покусали людей, повинні бути оглянуті ветлікарем і піддані 10одневному карантину з метою встановлення або вилучення сказу.
собак?
Категорія: Собаки і коти ) | Додав: Anatolij (09.01.2012)
Переглядів: 399 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: