Понеділок
22.10.2018
05:07
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Собаки і коти )

Режим роботи собак
Режим роботи або робочий режим собак в дресируванню необхідний для того, щоб привчити собаку тривалий час перебувати в робочому стані. Це досягається поступовим збільшенням кількості різних вправ, збільшенням робочого навантаження і тривалості кожної вправи при поступове скорочення часу для відпочинку.

На початку дресирування тривалість робочого часу не повинна перевищувати 10-15 хвилин, а надалі воно поступово збільшується. Паралельно зі збільшенням часу перебування собаки в робочому стані зростає робоче навантаження. Воно включає поступове збільшення фізичного навантаження на собаку, введення умов, які ускладнюють його роботу, а також використання різної обстановки.

Робоче навантаження в кінці курсу дресирування собак повинно доводитися до робочого режиму, який застосовується на службі. Розподіл робочого режиму за періодами визначається за методикою дресирування службових собак.
Освіта умовних рефлексів (звичок) контролюється як самим дресирувальником, так і керівником занять.
Дресирувальник, знаючи особливості поведінки свого собаки, перевіряє правильність вибору і застосування подразників при дресируванню.

Щоб зберегти у собаки зацікавленість в роботі і забезпечити якнайшвидше освіта умовних рефлексів і формування навиков, дресирувальник стежить за активністю собаки при обробленні вправ і за необхідності змінює режим роботи, способу застосування подразників.

Системою перевірок дресирувальник виявляє оптимальна кількість об'єднань в одному вправі з кожної звички і робить висновки для відповідного режиму подальшої роботи з собакою.
Категорія: Собаки і коти ) | Додав: Anatolij (09.01.2012)
Переглядів: 406 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: