Понеділок
22.10.2018
04:45
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Собаки і коти )

Профілактична дезінфекція
Профілактична дезінфекція - метою попередження виникнення і поширення інфекційних захворювань собак два рази на рік (навесні і восени) у встановлені санітарні дні проводиться профілактична дезінфекція місць розміщення собак і території, що прилягає до них.

Профілактична дезінфекція проводиться також кожного разу перед розміщенням собак, які заново прибувають у спеціальне училище міліції або розплідник МВС, УМВС і після їх прибуття.
Для проведення дезінфекції в приміщеннях і на території необхідно зробити механічну прибирання. Для чого попередньо зволожити дезроствором підстилку, екскременти, залишки їжі і забруднені предмети.
Для профілактичної дезінфекції використовується один з наступних розчинів:
1% розчин формальдегіду;
2% розчину їдкого натру;
5% розчин кальцинованої соди;
5% емульсія нафтазолу і т.п.
Дезростовр для профілактичної дезінфекції готуються з розрахунку 0,5 л на 1 м2 поверхні, експозиція при них застосуванні не менше З хвилин.

При використанні для дезінфекції коштів ( їдкого луки, серно-карболового розчину, препаратів хлору, формальдегіду і т.п.) шкідливих для собак, останні виводяться з вольєрів.
Після необхідної експозиції ( витяги) знезаражені поверхні ( стіни, підлога, бачки) обмиваються водою, а кабіни провітрюються для попередження отруєння собак. Виконання цієї умови обов'язково як для профілактики, так і під час вимушеної дезінфекції і при дезінсекції.

Для дезінфекції взуття співробітників біля входу в розплідник влаштовуються на всю ширину входу дезбареты (дезматы, дезковрик), які по мірі необхідності промачиваются 2% розчином їдкого натру.
Інвентар ( віники, совки, скребки, лопати), які використовують для прибирання вольєрів і території, підлягають дезінфекції після кожного використання одним з перерахованих вище дезроствором.
Дезроствором для цієї мети необхідно зберігати в спеціальних контейнерах, встановлених біля вольєрів. Контроль за виконанням цієї роботи здійснюється ветеринарним фахівцем.
Категорія: Собаки і коти ) | Додав: Anatolij (09.01.2012)
Переглядів: 688 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: