П`ятниця
26.04.2024
22:09
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мисливство

Країни-лідери виробництва зброї для полювання
Бельгія. Наприкінці XX столітті ця країна була одним з основних виробників мисливської зброї на світовому ринку. Знамениті безвідмовні "бельгійки" випуску минулих років ще довго будуть служити мисливцям. Бельгійці виробляють рушниці різних класів: дешеві, середнього і вищого класу фірм "Бадсон" або "Серпень Франкотт". Приблизно 98 % зброї, яке випускається в Бельгії, виробляє Національна фабрика у місті Герстал біля Льєжа (скорочено "РН" - "ФН"). Масово вона випускає гладкоствольні самозарядні рушниці, які діють завдяки енергії відбою або відведення порохових газів - добре відомі браунинги. Інша масова модель - двостволка з вертикально розташованими стовбурами, також сконструйована Дж.Браунингом. Це рушницю випускають із взаємно-змінними блоками стовбурів 12-, 20-, 28-, 4100го калібрів різної довжини і свердління, під стандартний заряд і заряд "магнум". Ця ж фірма виготовляє штуцер з вертикально розміщеними стовбурами під заряди 9,3х74Н і 7х65Н, а також бескурковые двостволки 12- і 20-го калібру. Фірма "Дюмулен" випускає штуцера з горизонтально розташованими стовбурами, а також мисливські карабіни.
у сучасних умовах на світовому ринку мисливської зброї Бельгію потіснили Італія, Іспанія, США і Японія.

Італія. Мисливську зброю виготовляють великі сучасні фірми - "Бенеллі", "Беретта", " БернаррДелли" (1865), "Бреда", "Антоніо Золі Гамба" (1945), "Перацци", "франки" (1868). Італійські фірми виробляють двостволки з багатими вертикальними і горизонтальними стовбурами, самозарядні газоотводное і помпову рушницю, невеликими серіями - однозарядные одностволки і куркові зони двостволки. З нарізної зброї в найбільшій кількості виробляють карабіни з продольнонскользящим затвором, менше - комбіновані рушниці, і ще менше - штуцера.

Іспанія. Ця країна випускає велику кількість порівняно дешевого мисливської зброї не завжди належної якості. Виробники - фірми "Ак'юрре і Арензабал", "Айя", 86
"Ланбер", "Кромсон" та інші. Значна частка моделей, що випускаються - копії зразків, розроблених в інших країнах.

США. Тут були створені дві популярні системи зброї - магазинний карабін Вінчестера, що перезаряджається з допомогою переміщення вниз-вгору скоби БЫ.Генри, а також магазинне рушницю з рухомою цевкой (помпову). Американці перш європейців почали використовувати на полюванні магазинну нарезную і гладокоствольное зброю.
Про обсяги виробництва зброї можна судити з того, що на руках у населення США понад 200 млн одиниць вогнепальної зброї, з яких близько половини - мисливські рушниці та карабіни. Фірми "Ремінгтон", "Вінчестер", "Везерб", "Браунінг", "Марлін", "Севедж", "Ітака", "Моссберг", "Стевенс" та інші виробляють велику кількість різної мисливської нарізної і гладкоствольної зброї.

Японія. Великими серіями в країні випускають рушниці фірми "Мироку", ЗКВ, "Нікко" та ін. Моделі, як правило, повторюють відомі європейські і американські зразки.

Багато мисливської зброї випускають інші країни. Німеччина ( фірми "Зауєр", "Зимсон", " МэркКель", "Маузер", "Гейм", "Блазер", "Крігхофф", "Динаміт Нобель", "Кеттнер", "Кріко" та інші), Чехія, Швеція, Австрія, Великобританія, Угорщина, Франція, Фінляндія, Бразилія та ін.

Певне уявлення про розмаїття мисливської зброї та спорядження дають щорічні каталоги торгових фірм Європи. Наприклад, каталог "Э.Кеттнера" за 1994- 1995 рр. Пропонує різні одноствольні рушниці і трійники з різними комбінаціями калібрів, здорових та нарізних стволів. Вага зброї від 2,5 до 3,7 кг. Максимальна довжина стволів від 104 до 144,5 см. Пропонується лише 165 видів різних куль до нарізної зброї ( від 9 г - 6,6x55 до 32,4 - 460 "магнум").

Крім вогнепальної зброї, мисливцям пропонують луки, арбалети фірм "Нипиег", " Зирегееад". З спорядження сучасного МИСЛИВЦЯ є оптичні приціли різної кратності і бази (4x32; 3-9x32; 4x15; 3-9x40; 6x40; 1-3,5x20; 3-7x20; 4x20; 2,5-10x44; 3,5-10x50; 3-32x44); біноклі 8- 60ткратные; прилад нічного бачення марок "Зеніт" і "Філін"; підзорні труби, дозатори для пороху, ваги, сейфи, чохли і ящики для рушниць, патронташі, сумки, рюкзаки, похідні стільчики, термоси, опудала, пристрої для підвішування тушок звірів, вишки для стрільби та спостережень, капкани, ліхтарі, ножі, посуд, спальні мішки, сигнальні патрони, мішені, стендові тарілочки, верстати для пристрілки, метальні машинки, окуляри, мисливський одяг.
Категорія: Мисливство | Додав: Anatolij (09.01.2012)
Переглядів: 4731 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: