П`ятниця
26.04.2024
21:10
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Мисливство

Календар мисливця
Січень. Триває полювання на окремі мисливські види. Підгодівля проводиться диких копитних, зайців, диких кроликів, бобрів, тетерів, фазанів, сірих куріпок і диких качок. Ведеться боротьба з хижаками і браконьєрством.

Лютий. Триває активна підгодівля диких звірів і птахів. При масовому таненні снігу підгодівлю можна призупинити для копитних, крім кабана, зайця, диких кроликів і тетерів. Намічаються дні і проводиться облік мисливської фауни. Ведеться боротьба з хижаками і браконьєрством. Виготовляють штучні гнізда для водоплавних дичини і співочих і птахів.

Березень. При запізненні весни триває підгодівля диких звірів і птиц.Длится розстановка штучних гнізд, які необхідно провести в порядок до прильоту птахів. На територіях весняної повені організовують роботи щодо рятування диких тварин. Якщо весна спізнюється, у першій половині березня проводять облік диких копитних, а в другій половині - облік глухарів на струмах, житлових лисячих і барсучий нір. Ведуть боротьбу з вовками і бродячими собаками. У південних областях України можуть з'являтися вовченята, тому шукають лігво і знищують виводок.

Квітень. Проводять підготовку ґрунту, посадку і сівши кормових рослин. Влаштовують нові та ремонтують старі солонці. Продовжують роботи щодо рятування диких звірів під час повені. Влаштовують штучні водопої, готовальни і т.д. Проводять облік водоплавних птахів на водоймах, глухарів і тетеревів на струмах, продовжують облік виводка лисиць, єнотоподібних собак і борсуків біля нір. Продовжують знищувати волков, бродячих собак і сірих ворон.

Травень. Закінчують посадку і сівши кормових і захисних рослин. Здійснюють охорону місць гніздування пернатої дичини. Посилюють відстріл вовків, бродячих собак і котів, сірих ворон, знищують їх молодняк. Наприкінці місяця можна починати заготовку гілкових пучків.

Червень. Місяць тиші. Господарська діяльність скрізь повинна бути обмеженою.
У червні бажано закінчити заготовку деревних пучків на зиму. На сінокосах стежать, щоб заготівлю сіна проводили обов'язково з використанням відлякують пристосувань.

Липень. Заготовляють сіно диким тваринам на зиму і стежать, щоб сінокосіння проводилося агрегатами з відлякуючими пристроями. Проводять облік пернатої дичини на водоймах, ремонтують "парі і влаштовують нові годівниці в лісі,

Серпень. Здійснюють інтенсивну охорону угідь від браконьєрів. Закінчують заготівлю сіна, снопиков проса та вівса на зиму. Закінчують ремонт годівниць. У зв'язку з початком' полювання на пернату дичину здійснюють нагляд за порядком, термінами і режимом полювань.

Вересень. Проводять облік оленів. Здійснюють нагляд за дотриманням правил полювання як на водоймах, так і в лісі при ліцензійних полюваннях на оленя та косулю. Проводять заготовку на зиму зерна, зерновідходів, жолудів, горіхів бука, кінського каштана, коренеклубнепелодов і т.п.

Жовтень. Закінчують облік оленів , проводять облік всіх копитних та хутрових звірів. Здійснюють нагляд за правилами полювання. Визначають місця підгодівлі взимку диких копитних, влаштовують подкармливающие майданчики для фазанів і сірих куріпок.

Листопад. Здійснюють контроль за дотриманням правил полювання, ведуть інтенсивну боротьбу з хижаками і браконьєрством. Залежно від щодо-придатних умов починають підгодівлю диких звірів і птахів.

Грудень. Підгодовують диких звірів і птахів, проводять облік фазанів і сірих куріпок. Здійснюють контроль за дотриманням правил полювання, ведуть інтенсивну боротьбу з хижаками і браконьєрами.
Категорія: Мисливство | Додав: Anatolij (09.01.2012)
Переглядів: 1312 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 2.5/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: