П`ятниця
26.04.2024
02:01
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Будівництво та ремонт

Видаленя старої фарбі
Багато домашніх ремонтних робіт з фарбування вимагають, щоб Ви видалили стару фарбу або лак перед нанесенням нового слоя.Удалити стару фарбу або лак можна кількома різними методами.

Розглянемо спочатку хімічний спосіб, він є найбільш легким методом для видалення старої фарби, полягає він у нанесення на пофарбовану поверхню спеціальних хімічних засобів які пом'якшують стару фарбу після чого вона може бути соскоблена або змити водою. Існує кілька основних видів хімічних засобів.

Рідини, насамперед, призначені для видалення одного або двох шарів фарби. Вони дуже швидко сохнуть, тому не придатні для видалення багаторазових шарів фарби. Гарні в використання на невеликих вертикальних або горизонтальних поверхнях

Пасти - густа рідина яка добре чіпляється до поверхонь і дозволяє знімати більше 10 шарів фарби. Можна наносити не тільки на вертикальні поверхні але і на стелі, завдяки густоті вона чіпляється скрізь.

Деякі хімічні рідини для видалення фарби йдуть з аерозольним розпилювачем.

Аерозолі - самий зручний і швидкий спосіб зняття фарби, рідина розпилюється на підставу й створює пінистий, зачеплений шар, досить товстий, щоб видалити кілька шарів фарби. Даний метод видалення старої фарби прекрасний для невеликих ділянок або деталей, де застосування щітки є трудомісткою справою.

Проведення робіт.
Наносимо рідину
Зіскоблюем розмякшену фарбу

У кращому випадку замість вискоблювання просто змиваємо водою


Для зняття фарби рідину слід нанести на поверхню призначену для обробки, потрібно наносити пензлем рівномірно, щільним шаром і в одному напрямку. Пензлик обов'язково повиннин бути хорошої якості.

При використанні хімічних з'ємників не забувайте дотримуватись інструкції, деякі знімачі мають в своєму складі емульгатори, які дозволяють фарбі змішуватися з водою що дозволяє не видаляти фарбу а просто змити її водою.

Якщо ви придбали рідина без емульгаторів і вам размякшую фарбу доведеться прибирати вручну, то для цієї справи вам якнайкраще підійде простий будівельний шпатель, а у важкодоступні місця можна потрапити і за допомогою звичайного ножа. Якщо ви боїтеся пошкодити поверхню то використовуйте пластмасові шпателя.

Зверніть увагу, у продажу є хімічні рідини для зняття фарби або лаку такі, які не завдають шкоди навколишньому середовищу їхніми плюсом є те, що їх можна застосовувати в погано провітрюваному приміщенні, і не несуть шкоди людям, які чутливі до запаху хімікатів. Їх мінус полягає в вишів ціною і працюють вони повільніше своїх агресивних "побратимів"

При виборі хімічних препаратів для зняття фарби слід звернути увагу на те, яку поверхню ви будете обробляти і чим вона покрита, наприклад скловолокно розкрите лаком в кілька шарів, шукаємо препарат який буде найбільш нам підходити, тоб то, не зашкодить скловолокно і зніме 3 шару лаку, звертайтеся до інструкції а не тільки до слів продавця, його справа продати ваша купити, це говорить не про те, що ви не повинні прислухатися до нього а тільки про те, що читати інструкцію виробника потрібно, виробник краще знає свій товар. Особливу увагу слід приділити періоду часу через яке потрібно видаляти нанесену рідину для зняття лаку або фарби, виконайте інструкції, не своєчасне видалення знімача фарби може призвести до псування оброблюваної поверхні.
Категорія: Будівництво та ремонт | Додав: Anatolij (26.02.2012)
Переглядів: 1964 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: