Понеділок
22.10.2018
04:48
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Будівництво та ремонт

Оздоблення і дизайн стелі

kakoy_potolok_sdelat3На даний момент часу існує велика різноманітність у виборі обробки стелі . Раніше в основному стелю обробляли наступним чином - це побілка, фарбування емалями і обклеювання стелі настінними шпалерами , так як стельових шпалер тоді ще не придумали. Зараз же вигляд стелі повністю залежить від ваших матеріальних можливостей і дизайнерського смаку , так як на ринку з'явилася велика кількість матеріалів і нових технологій обробки.

Для початку вам слід вибрати своє дизайнерське рішення , яким ви хочете бачити свою стелю , вибрати колірну гамму , вибрати матеріали , які підійдуть вам для здійснення вашого дизайну . У вашому розпорядження великий вибір. Це може бути стеля пофарбований спеціальними фарбами або обклеєний стельовими шпалерами , що мають різні кольори і малюнки . Це може бути багаторівневий стелю , розділений за допомогою підсвічувань на зони. Це може бути натяжна стеля , що має ідеально рівну поверхню , і за бажанням замовника може бути виконаний у вигляді глянцю або інших колірних рішень. Це може комбінований стеля з гіпсокартону і натяжної , що в парі створює величезне місце для дизайнерських рішень. Це може бути підвісний , рейковий, касетний стеля , які також мають великий асортимент у виборі кольору і форми. Також це може бути клейовий стелю , що має також різну фактуру і колірну гамму і, до речі , простий в монтажі. Так що вибирайте самі, який дизайн і обробку стелі вибрати .

На другому етапі розрахуйте майбутні витрати . Порахуйте вартість матеріалів використовувані для обробки вашої стелі . Розрахуйте кількість необхідного матеріалу , незабутих про запас , оскільки всяке може трапитися і потім часом буває важко знайти відсутня частина . Тепер давайте розберемося , які взагалі бувають способи обробки стелі , їх технології установки , переваги і недоліки.

До найпростіших з монтажу можна віднести наступні види обробки - клейові і стельові шпалери , а також побілка і фарбування . Але попередньо для цих типів обробки необхідно підготувати поверхню стелі. Це зняття старого шару будь-то фарба , крейда , шпалери або інші оздоблювальні рішення , грунтовка , вирівнювання поверхні за допомогою сухих сумішей (штукатурка , шпаклівка ) . Тобто вам доведеться зіткнутися з брудною роботою , якою є підготовка , але не можна забувати , чим краще ви підготували поверхню , тим краще буде триматися оздоблювальний матеріал. До достоінтстам вище сказаних видах обробки можна віднести ціновий фактор , а саме ціна на ці товари не висока.

Стеля з гіпсокартону

Чим вигідний стеля з гіпсокартону. По перше за допомогою нього можна вирівняти нерівності стелі , приховати тріщини і відколи. По друге не потрібно готувати поверхню перед монтажем , що дуже спрощує роботу і скорочує час . За допомогою гіпсокартону можна створити цікавий дизайнерське рішення для обробки стелі ( багаторівневі стелі , з різним контуром ) . У третьому монтаж гіпсокартону простий , але для його установки знадобитися допомога , так листи гіпсокартону щодо важкі, тому монтаж краще робити вдвох .

ГЛК, гипсокартон
Стеля з гіпсокартону

Натяжна стеля


Натяжна стеля нове сучасне засіб для дизайну та оздоблення стелі. Він створений з окремих смуг плівки ПВХ з товщиною 0,18 см. Плівка , вирізана за розмірами вашої кімнати кріпитися до її стін за допомогою профілю з жорсткого пластика. Натяжна стеля є оптимальним рішенням для створення стильного інтер'єру , по відносно недорогою ціною. Також до достоїнств можна віднести чистоту кімнати при установки , що не маловажно . Так як відсутній процес підготовки стелі та очищення від старих видом обробки (крейда , шпалери). Також малий час монтажу. До безперечних плюсів ставитися багатий вибір фактури , кольору та відтінку , що відкриває величезний горизонт для дизайнерський рішень . Якщо фактура і колір стелі набрид , або змінився стиль кімнати , то можна поміняти натяжний полотно , з установкою в старі профілі .

после
Натяжна стеля

Підвісні стелі

Підвісна стеля складається з металевого каркаса кріплення до стелі та стін , до якого кріпляться або укладаються готові модулі . Це можуть бути плитки , рейки , касети. В результаті між готовою конструкцією і стелею утворюється порожнина , що зручно для приховування елементів вентиляційної системи , і установки освітлювальних приладів. Елементи підвісної стелі мають різну фактуру , кольори і форму , що збільшує платформу для дизайнерських рішень.

Який вибрати дизайн і обробку стелі вирішувати вам. Детальний опис та інструкцію з монтажу по кожному виду обробки ви знайдете на сторінках сайту НАВРО

Категорія: Будівництво та ремонт | Додав: Anatolij (19.12.2013)
Переглядів: 577 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: