Понеділок
22.10.2018
04:53
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Будівництво та ремонт

Ламінат
Обробні матеріали для підлоги у наш час повинні відповідати ряду жорстких вимог. Вони повинні мати високу зносостійкість, повинні легко монтуватися, бути екологічними, красивими і недорогими.Усі ці якості можуть співіснувати разом, якщо йдеться про ламінат.

Укладка ламінату - виконаем швидко та якісно
Zemanta Related Posts Thumbnail

Виробництво і структура ламінату


Ламінат досить "молодий" матеріал, він з'явився лише на початку восьмидесятих років минулого століття в Швеції.Ламінат роблять з волокнистих плит високої міцності, які у свою чергу виготовляють пресуванням подрібнених волокон деревини. Такі плити мають назву HDF, і, по суті, є ті ж ДВП, але кращі екологічні і фізичні показники, що мають.Плити HDF мають однорідну структуру, дуже щільні і маю високу твердість.У наш час є декілька методів виробництва ламинатных підлог : це метод пресування і метод високого тиску. Існує і третій метод - метод прямого друку.Найпоширеніший метод - метод прямого пресування, в процесі якого пресують відразу чотири шари.Перший шар - папір з меламіном і корундом, який додається до складу, щоб надати міцності паперу.Другий шар - папір з декоративним малюнком.Третій шар - основна плита HDF, яка найчастіше маю товщину 8 мм.Четвертий компенсуючий шар - просочений фенолом крафт-папір, потрібний для відвертання вигинання плити після охолодження.Останній етап виробництва - різання плит і фрезерування їх країв. Саме від фрезерування залежить якість з'єднання плит ламінату, і як наслідок - якість усього покриття.

Вибір і стандарти ламінату

При купівлі ламінату звертайте уваги на його характеристики, в першу чергу на клас формальдегіду. Якщо на упаковці ламінату стоїть значок Е1, означає ламінат екологічно безпечний.Також на упаковці ви зможете знайти клас навантаження - для жител це класи від 21 до 23. Ви можете узяти і міцніший ламінат класу 31-33 - все залежить від вас.Іноді як маркетинговий хід застосовується вказівка 34-го класу навантаження. Це неправда - такого класу навантаження в європейських стандартах виробництва не існує.Товщина панелей ламінату коливається від 6 до 12 міліметрів, при цьому у будинку досить укладання плит завтовшки 6-8 міліметрів - вони служитимуть достатньо довго. Товщий ламінат слід вибирати при низькій якості чорнової підлоги.Довжина панелей ламінату варіюється від 1200 до 1400 міліметрів, а ширина від 190 до 400. Панелі квадратної форми зустрічаються набагато рідше.Пам'ятайте, що більшість типів ламінату не повинна укладатися в приміщеннях, що мають постійну високу вологість(у туалеті, ванною або в сауні).Виняток можуть становити лише спеціальні постачання панелей, забезпечені додатковим захистом від високої вологості. Простий же ламінат при укладанні в надмірно вологому приміщенні може роздутися в місцях стиків.При усіх технічних достоїнствах ламінат здатний порадувати вас і своїм зовнішнім виглядом. Ламінат випускається з малюнком - імітацією найрізноманітніших порід дерева, а також може імітувати і керамічну плитку або камінь, або навіть килимове покриття.Досягти найкращого виду підлог ви можете не лише за допомогою вибору малюнка ламінату, але і комбінуючи способи укладання. Ламінат можна укладати під кутом до стін, і паралельно ім. Деякі колекції ламинатных панелей мають спеціальні вставки, що відрізняються від загального малюнка.У наш час в магазинах різних виробників можна відшукати не лише плоскі панелі ламінату, але і панелі, що мають рельєфну поверхню.

Вибір тільки за Вами.

Категорія: Будівництво та ремонт | Додав: Anatolij (04.01.2014)
Переглядів: 262 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: